İstiklal Simens Marka Beyaz Eşya Servisi

İstiklal Simens Marka Beyaz Eşya Servisi

İstiklal Simens Marka Beyaz Eşya Servisi Ümraniye beyaz eşya servisi, şimdiye kadar web sayfamızda paylaştığımız beyaz eşya servisi hizmetleri ve bu konuda bilmeniz gereken püf noltalar dışında, buğün sizlere başka bir hizmet alanımızdan da bahsetmek istemektedir. Beyaz eşyalar kullanım ömürleri uzun olan makinalardır. Çok zorunlu olmadıkça Beyaz eşya kullanıcıları eşyalarını değiştirme yerine yenisini koymayı tercih etmemektedir. Halı koltuk gibi modası geçebilecek döşeme ürünlerinden olmadığından, kullanımları doğru yapıldığında ve elde olmayan bazı nedenlerden hasar görmeleri dışında, beyaz eşyalar evlerimizin demirbaşları olarak çalışmaya uzun yıllar devam etmektedirler. 

Ancak beyaz eşya edinmenin farklı bir piyasası daha mevcuttur. O da ikinci el beyaz eşya piyasasıdır. Biz Ümraniye Beyaz Eşya Servisi Peker Teknik firması olarak, müşterilerimizin beyaz eşya tamir bakım ve onarım işlerini yapmanın yanı sıra, ömrünü tamamlamamış, kullanılabilir durumda, bakımları yapılmış ikinci el beyaz eşya ihtiyaçlarına da çözüm üretmekteyiz. Servisimize getirilen ve kullanılabilir durumda ömrünü henüz tamamlamamış, veya az kullanılmış olan eşyaların satışını da gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz genelde adres veya şehir değişikliklerinde zaten yüksek rakamları bulan nakliye masrafını ödemek yerine, az süre için kullanmış oldukları yenilikliklerini koruyan beyaz eşyalarını bizlere getirerek ihtiyaç sahibi müşlerilerimize uygun fiyata satmak üzere bırakmaktadırlar. Biz ümraniye beyaz eşya servisi olarak bu tür taleplerde sadece ofisimizi kullanıma açarak aracılık etmekteyiz. Müşterilerin talep etmeleri halinde servisimize bırakılan ikinci el beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını yaparak sizlerin kullanımına sunmaktayız.

İkinci el beyaz eşya temin etmek istiyorsanız en doğru yöntemin bu eşyaların beyaz eşya servislerinden alınması olduğunu belitmeliyiz. Çünkü spotçulardan alınan beyaz eşyaların bakım onarım işi spotçular tarafından yapılmamakta daha önceki kullanıcısından hangi durumda alınmış ise  aynı durumda  satışı yapılmaktadır. Oysa bir beyaz eşya tamir ve bakım servisi kendisine getirilen beyaz eşyayı ilk kullanıcısından aldığı şekilde diğer kullanıcısına teslim etmez. Örneğin aynı durumda servisimizde bulunan bir limayı ele almak gerekirse; Genellikle klimaların ikinci el piyasasında satılmasının nedenlerinin başında İstanbulda yaz aylarının artık çok boğucu ve sıcak geçmesi nedeni ile alınan klimalar, kullanıcılarının iklimi daha soğuk bir bölgeye gitmesi, taşınması nedeni ile kullanım dışı kaldığından ikinci el piyasasında değerlendirilmek üzere satılmaktadır. Biz bu durumda bir iklimlendirme cihazının servisimize intikal etmesi halinde ilk iş olarak. klima mekanik olarak kullanılır durumda ise hemen klima bakım ve onarım işine girişiyoruz. Klimaların tüm flitre temizliğini baştan sona gerçekleştirip, tozlarından arındırıyoruz. 

Yani klima tamir bakım ve temizlik işini alıcıların hiç bir ücret ödemesine gerek kalmadan sonuçlandırdıktan sonra beyaz eşya servisi olarak sizlere ikinci el alacağınız klimayı teslim edip montajını evlerinizdeki yerlerine yapıyoruz. Aynı şekilde tüm ikince el olarak bize gelmiş buzdolabı tamiri ve bakımı, Bulaşık makinası tamir ve bakımı, Kombi bakım ve onarımı, ankastre bakım onarım ve flitre temizliklerini yaparak sizlerin kullanımına sorunsuz bir şekilde veriyoruz.  

Bizlerden alacağınız ikinci el beyaz eşyalarınız için ayrıca garanti vermekteyiz. Sağlıklı ve sorunsuz beyaz eşyalar kullanmak istiyorsanız Ümraniye beyaz eşya servisleri içinde alanının uzmanlarından olan servisimiz Peker Teknik'i tercih edebilirsiniz.