Ümraniye Ankastre Bakım Onarım Servisi

Ümraniye Ankastre Bakım Onarım Servisi

Ümraniye Ankastre Bakım Onarım Servisi Ümraniyede beyaz eşya servisleri arasında yerini almış olan Peker Teknik Firmamız ankastre onarımı konusunda iddiasını yapmış olduğu işler ve müşteri memnuniyeti geri dönüşleri ile ispatlamıştır. Ankastre bilindiği üzere oyuk içerisine yerleştirilmiş mekanizma demektir. Bu oyuk içine yerleştirilen beyaz eşyalara kombi, elektrikli ısıtıcılar, klimalar ve ankastreyi örnek gösterebiliriz.

Ankastreler bahsedilen oyuk bölmeye sabitlendiklerinden bu ürünlerin mevcut yerlerinden sökülmesi.bakımının, temizliğinin yapılması hayli zordur. ankastreler geçmişte kullanılan fırın çeşitlerinin yerini günümüzde, kullanım açısından pratik olması ve kapladığı alan itibari ile estetik bir görüntü verdiğinden mutfaklarda ankastre setleri almıştır. Bizler de sizlerin tercihi olan ve kullanımından vazgeçilmeyen beyaz eşya ürünlerinden olan ankastrelerinizin bakım onarımı için yeterli donanımı edinmiş beyaz eşya tamiratı bakımı konusunda uzman kadrolar yetiştirerek bünyesinde çalıştıran bir firmayız.

Öncelikle ankastrelerinizi kullanırken mutfaklarınızda öncelikli dikkat etmeniz gerenen husus havalandırma sistemidir. Mutfağınızda mutlaka havalaandırmayı sağlayan davlumbazlı ankastre setlerden kulllanmayı tercih etmenizi öneririz. Zira mutfaklarda yoğun buhar ve yağ duman çıkaran yemek yapma işlemleri sırasında yeterli hava sirkülasyonunun sağlanamadığı alanlarda bütün bu çıkarılan yağlı,nemli, dumanlı, isli durumlar ankastre setlerinizin üzerine pervanelerin ve buhar çıkışını sağlayan bölmelerin içine gerisin geri konarak ankastrelerinize yapışka bir kirlilik vermesinin dışında zamanla arızalanmasına da yol açmatadir. Ayrıca düşük veya yüksek voltajlı enerji akımlarında çalışan beyaz eşyalarınızın da arızalanmaları muhtemeldir. Ankastre arıza sepeplerinden biri de müşterilerimizin kullanım klavuzlarında belirtildiği şekilde makinalarını kullanmaya özen göstermemelerinden kaynaklanmaktadır. Kullanma klavuzlarında sıcak konumdayken açılmaması gereken kapaklar, yüksek ayarda çalıştırma gibi. Bu tür hor kullanma esnasında hem ankastenzi bozulu hem de evinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşyanızın bozulmasına yol açmış olursunuz. 

Ümraniye beyaz eşya servisi olarak ankastrelerinizin arıza sinyali vermeye başladığı andan itibaren işinin ehli, ustalık ile donatılmış beyaz eşya bakım onarım konusunun uzmanlık konumuz olduğunu bilmeniz ve İstanbul ili tüm ilçeler olmak üzere firma merkezimizin konumlandığı ümraniye beyaz eşya bakım onarım içinde ankastre tamiri, ankastre temzlik ve bakımı olduğunu hatırlatırız.

Uzaman teknik ekibimizin tüm arıza kayıtlarının başından sonuna raporlarının tutulmasını sağlamaktayız. Daha önce tamiri yapılmış bir beyaz eşya arızasının tekrar beyaz eşya bakım onarım servisimize arıza kaydının düşmüş olması ile birlikte arıza meydane gelmiş olan çamaşır,bulaşık, buzdolabı ve ankastre gibi ürünlerinizin daha önce geçirdiği bakım onarım işlemini sistemimizden takip edebilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar garanti kapsamında olup yaptığımız onarım işi için de garanti belgesini müşterilerimize sunmaktayız.